A Várpalotai BSK győzelmével zárult a 2017-es MTD Hungária Veszprém Megyei Kupa

2017. június. 08., 12:55   |

A Várpalotai BSK nyerte a  Balatonederics SC elleni MTD Hungária Veszprém Megyei  Kupa döntőt

Balatonederics SC  - Várpalotai BSK : 0-8 (0-2) Gólszerzők:  Új Tamás, Szurok Viktor 3, Kaufmann Attila, Bogdán István, Kustán Tamás, Szeleczki Attila. Csak egy félidőig bírta a Megyei II. osztályú csapat  a Várpalota nyomását,aminek végén meggyőző fölénnyel vihette haza a vándorkupát a várpalotai csapat. A mérkőzés előtt Takács Gábor játékvezető búcsúzott 25 év után az országos kerettagságtól. Számára Wenczel Imre a Játékvezetői Bizottság Elnöke és Császár László a Társadalmi Elnökség elnöke adott át ajándékot. A mérkőzés végén az érmeket Császár László a Társadalmi Elnökség elnöke, Máté István a Versenybizottság elnöke, a Társadalmi Elnökség tagja adta át. A vándorkupa átadásában Várpalota polgármester asszonya, Campanari-Talabér Márta segédkezett. A mérkőzés és az éremátadás  képei megtekinthetők itt.