Bajnok az Úrkút

2023. április. 24., 11:58   |

Fotó: vehir.hu Szalai Csaba

A VEHIR.HU Vármegyei I. osztályú bajnokság 25. fordulójában biztossá vált, hogy bajnok az Úrkút SK.

A második helyen álló Pápa csakugyan leikszelt a Péttel, így az Úrkút megvédte címét, bajnoki győzelme matematikailag biztossá vált a 2022/2023-as kiírásban.

A Balatonfüred USC csak egy pontot tudott elhozni Tihanyból.

A Sümeg a listavezető Úrkút otthonából vitt haza pontot, parázs végjátékban. A Fűzfő simán nyert Magyarpolányban.

A Várpalota a beadásait magabiztosan értékesítette az első félidőben, így könnyed győzelmet könyvelhetett el Gyulafirátóton. Ajka Kristály nem tudta otthon tartani a három pontot a Balatonalmádi örülhetett. A Zirc a második félidőben kétszer volt eredményes, amire a Devecsertől nem érkezett válasz.

VEHIR.HU Megyei I. osztályú bajnokság

25. forduló eredményei:

Április 22., szombat 17.00

Fűzfői AK – Magyarpolány SE 7-0 (4-0) Gólszerzők: Schneider (6), Füle (15., 44.), Kakas (27., 51.), Parrag (66.), Kovács (87.)

Úrkút SK – Sümeg VSE 1-1 (1-0) Gólszerzők: Bognár (27.), ill. Nimsz (78.)

Ajka Kristály SE – Balatonalmádi SE 0-1 (0-1) Gólszerzők: Hoffer (45.)

Tihanyi FC – Balatonfüredi USC 1-1 (0-1) Gólszerzők: Henn (80.), ill. Koltai (43.)

FC Zirc – Devecser SE 2-0 (0-0) Gólszerzők: Óvári (50.), Kopházi (85.)

Április 23., vasárnap 17.00

Gyulafirátót SE – Várpalotai BSK 1-5 (1-3) Gólszerzők: Tímár (44.), ill. Szabó P. (2.), Kustán (36., 40.), Daróczi (60.), Kolki (90.)

Pápai Perutz SE – Péti MTE 3-3 (2-2) Gólszerzők: Varga (1.), Benecz (27.), Király (84. – büntetőből), Nagy R. (12.), Horváth B. (39., 65.)