Elrajtolt megyei élvonal

2022. augusztus. 22., 09:47   |

Fotó: vehir.hu

Gólzápor Úrkúton, magabiztos Tihanyi siker a nyitófordulóban.

A hétvégén kezdetét vette a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság. Az első fordulóban minden mérkőzésen született gól.

A z Úrkút hét gólt lőtt a Gyulafirátótnak magabiztosan tartotta otthon a három pontot, a másik favoritnak mondható Tihany, a FAK otthonában nyert 2-0-ra. A két újonc a Pápai Perutz FC a Magyarpolányt, a Balatonfüredi USC a tavalyi harmadik Péti MTE ellen nyert 3-1-re. Sümegiek a Zircieket múlták felül, míg Balatonalmádiban a Devecseriek megosztoztak a pontokon. A szentantalfaiak gólzáporos meccsen 3-2 arányban győzték le a Várpalotát.

Szentantalfa NVSE–Várpalotai BSK 3-2

Elhalasztva – szeptember 14., szerda, 17.30 Ajka Kristály SE–TIAC VSE Helyszín: Ajka Kristály SE