Két mérkőzés is halasztásra került

2023. május. 15., 10:34   |

Fotó: vehir.hu Szalai Csaba

A Vehir.hu Veszprém Vármegyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban 28. forduló került (volna) megrendezésre. Sajnos két találkozó halasztásra került az időjárási körülmények miatt.

Szombaton három találkozót került lejátszásra. A listavezető Úrkút magabiztos játékot mutatva már az első percben vezetést szerzett a vendég Ajka Kristály ellen, végül pedig 4-2-re nyert. A Várpalota ki meccset játszott Devecserrel ami végül hazai sikerrel zárult 2-1, a Pét az első félidőben szerzett két találatot amivel sikerült kétvállra fektetnie a jó küzdő Fűzfőt 2-0.

Vasárnap négy találkozó szerepelt a programban, azonban az egész napos eső miatt a Szentantalfa–Zirc összecsapás és a forduló rangadója, a Balatonfüredi USC–Pápai Perutz FC összecsapás is elmaradt.

A Magyarpolány - Tihany mérkőzésen nam született meglepetés a vendégek könnyebben nyertek 1-3. A Balatonalmádi Gyulafirátót összecsapáson a mesterhármast jegyző Babos Barna vezényletével 3-2-re nyert a Gyulafirátót ellen.

Vehir.hu Veszprém Vármegyei I. osztályú labdarúgóbajnokság

28. forduló: Május 13., szombat

Úrkút SK–Ajka Kristály SE 4-2 (3-0) Gólszerzők: Papp (1.), Kovács G. (33.), Horváth Á. (40.), Király (90. – büntetőből), ill. Szabó Z. (68.), Szabó K. (70.)

Várpalotai BSK–Devecser SE 2-1 (1-1) Gólszerzők: Magda (35.), Csapó (75.), ill. Paksai (33.)

Péti MTE–Fűzfői AK 2-0 (2-0) Gólszerzők: Tóth Cs. (9.), Fodor (45.)

Május 14., vasárnap

Klíma-Park Magyarpolány SE–Tihanyi FC 1-3 (0-2) Gólszerzők: Döbrösi (81.), ill. Henn (39., 73.), László (41.)

Szentantalfa NVSE–FC Zirc  ELMARADT

Balatonfüredi USC–Pápai Perutz FC  ELMARADT

Balatonalmádi SE–Gyulafirátót SE 3-2 (0-0) Gólszerzők: Babos (60., 75., 80. – a másodikat büntetőből), ill. Farkas (51., 77.)

Szabadnapos volt: Sümeg SE