Kilenc forduló után nyert a Fűzfő

2023. március. 13., 10:36   |

Fotó: Vehir.hu Szalai Csaba

A hétvége meglepetése, hogy a Fűzfő a második felidéi játékának köszönhetően megfordította és megnyerte a Balatonfüred elleni mérkőzést.

A Veszprém Megye I. osztályú labdarúgó-bajnokság tizenkilencedik köre azért tartogatott meglepetést. A szeles hétvége nem kedvezett a Vármegyében játszó csapatoknak. Szombati játéknapon a Fűzfő második félidei játékával meglepte Balatonfüredet és megfordította a mérkőzést 4-3. A tihanyiak kemény mérkőzésen vannak túl, hiszen a második helyezett Pápa csapatával találkoztak, már az első félidőben öt gól született, amiből hármat a Tihany rúgott és a második félidőben Kovács Ádám révén megszerezték a negyedik találatukat amivel beállították a végeredményt 4-2.

A sümegiek küzdelmes mérkőzésen mindkét félidőben rúgtak gólt és megérdemelten tartották otthon a három pontot Várpalota ellen 2-0. Az Úrkút- Devecser összecsapás nem hozott meglepetést a hazaiak már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést 3-1. A  Zirc FC küzdeni akarásának köszönheti az idegenben szerzett három pontot, hiába birtokolta többet a labdát Ajka gólt nem sikerül szerezniük, így a mérkőzés végén a vendégek örülhettek 0-1. A Balatonalmádi magára talált és már az első félidőben szerzett két góllal megnyerték az Antalfaiak elleni mérkőzést 2-0. Magyarpolány nem tudta megnehezíteni a pétiek dolgát 0-4.