Megizzadt az Úrkút

2023. május. 08., 09:10   |

A Vehir.hu Veszprém Vármegye I. osztályú bajnokság 27. fordulójában küzdelmes mérkőzésen nyert az Úrkút, a hatalmas lelkesedéssel játszó hazai Fűzfű majdnem pontot szerzett.

A félszigetiek megőrizték bronzérmes pozíciójukat, miután 4-3-ra felülmúlták a jó erőt képviselő Sümeget. A Pápa 92. percben szerzett találattal győzött a Szentantalfa ellen 1-0. A Zirc - Várpalota, valamint a Devecser–Pét derbi is 2-1-es hazai sikerrel zárult.

Az Ajka Kristály hengerelt 6-1-re nyert a vendég Magyarpolány ellen. A negyedik helyen álló Balatonfüred 2-0-ra nyert a Gyulafirátót otthonában.

VEHIR.HU Veszprém Vármegye I. osztályú bajnokság

27. forduló eredményei:

Május 6., szombat 17.00

Fűzfői AK – Úrkút SK 3-4 (1-0) Gólszerzők: Méhes (44.), Füle (63., 70.), ill. Király (53., 75. – büntetőből), Bognár (59.), Zágor (92.)

Ajka Kristály SE – Klíma-Park Magyarpolány 6-1 (2-0) Gólszerzők: Varga (8., 15., 59.), Szabó K. (66.), Bakó (70.), Varga (80.), ill. Polt (79. – büntetőből)

Tihanyi FC – Sümeg VSE 4-3 (2-1) Gólszerzők: Nemes G. (8., 68.), Nemes Á. (10., 62. – büntetőből), ill. Bencze (22.), Varga (86., 90.)

FC Zirc – Várpalotai BSK 2-1 (1-0) Gólszerzők: Óvári (45.), Kopházi (70.), ill. Borbás (55.)

Devecser SE – Péti MTE 2-1 (1-0) Gólszerzők: Bukovics (26.), Szabó D. (55.), ill. Gyurcsek (71.)

Május 7., vasárnap 17.00

Gyulafirátót SE – Balatonfüredi USC 0-2 (0-0) Gólszerzők: Takács (60.), Szücs (82.)

Pápai Perutz FC – Szentantalfa NVSE 1-0 Gólszerzők: Pető (92.)