Meglepetés a vármegyei másodosztályban

2023. november. 13., 11:54   |

Fotó: Czili Károly

A Corecomm SI Veszprém Vármegye II. osztályú bajnokság 13. fordulójában az Öskü nem tudta elhozni a három pontot Peremartonból, meg kellett elégedni az egy ponttal a mérkőzés 0-0-ás döntetlennel zárult.

A másodosztály 13. fordulójában az Pét MTE-Peremarton fegyelmezett játékkal döntetlen eredményt ért el a listavezető Ösküvel. Az Ugod csabrendeki vendégjátéka nem borította fel a papírformát már az első félidőben hármat rúgtak a vendégek, amit az Ugod második félidőben kettővel növelt 0-5.

Az Ősi csapata hazai pályán szintén már az első félidőben 10 perc alatt eldöntötte a találkozót a Kamond ellen 5-0. A Taliándörögd egy picit belealudt a mérkőzésbe már a második percbe kettővel vezetett a Balatonszepezd, akik 0-4 re győztek idegenben.