Minden mérkőzésen született gól a vármegyei élvonalban

2023. november. 13., 12:30   |

Fotó: Haraszti Gábor

Az Úrkút, Pápa és a Balatonalmádi is hozta a meccsét a 14. forduló hétvégéjén.

A Vehir.hu Veszprém Vármegye I. osztályú labdarúgó bajnokság 14. fordulójában gólzáporos mérkőzéseket láthattak a kilátogató nézők.

A forduló szombati rangadóján a Pét nem tudta otthon tartani a három pontot a vendég tihanyiak ellen a helyzetkihasználásuknak köszönhetően magabiztos győzelmet arattak. A listavezető Úrkút hazai környezetben győzött a Magyarpolány ellen. A Pápai Perutz Fc a második félidőben három gólt is rúgott a jó erőkből álló Ajka Kristálynak, ezzel a győzelemmel továbbra is ott lihegnek az úrkútiak nyakába. A Várpalota - Szentantalfa mérkőzésen a hazaiak szerezték meg a vezetést, amire az Antalfa még az első félidőben kettőt és a másodikban is kettőt gurított amire már csak egyel tudott válaszolni Palota 2-4. A Fűzfő mindkét félidőben rúgott gólt a Zircnek 2-0. A Sümeg egy közepes színvonalú mérkőzésen könnyed győzelmet aratott a devecseriekkkel szemben.

Vasárnap az esélyesebb Balatonparti csapatok győztek. Csetény Balatonalmádi 2-4 és a Gyulafirátót sem tudott pontot gyűjteni a Balatonfüred FC ellen.

VEHIR.HU Veszprém Vármegye I. osztályú  labdarúgó bajnokság

14. forduló eredményei:

November 11., szombat 14.00

Pét – Tihany 0-3 (0-1) Gólszerzők: Nemes (21.), Barcza (53.), Fehér (78.)

Úrkút – Magyarpolány 4-2 (2-1) Gólszerzők: Szedlacsek (18.), Sáringer (21.), Papp (67.), Zágor (71.), ill. Sárkány (35.) Hardi (86.)

Pápa – Ajka 3-0 (0-0) Gólszerzők: Varga (56.), Hauser (71., 75.)

Várpalota – Szentantalfa 2-4 (1-2) Gólszerzők: Jónás (34.), Patrik (72. – büntetőből), ill. Dombi (41., 44.), Molnár (59. – büntetőből), Szigeti (85.)

Fűzfő – Zirc 2-0 (1-0) Gólszerzők: Auerbach (10.), Kiss (70.)

Sümeg – Devecser 4-0 (2-0) Gólszerzők: Szakonyi (3., 38. – az elsőt büntetőből), Márkus (68.), Görhes (72.)

November 12., vasárnap 14.00

Csetény – Balatonalmádi 2-4 (0-2) Gólszerzők: Dávid (59.), Miskei (81. – büntetőből), ill. Márcsik (40., 68.), Markó (44.), Ács (49.)

Gyulafirátót – Balatonfüred 2-4 (0-1) Gólszerzők: Farkas (56.), Tímár (73.), ill. Koltai (43.), Nagy (48., 81.), Király (65. – büntetőből)