Negyedik helyezést érte el válogatottunk a TAVONT Észak Dunántúli Regionális tornán

2023. december. 04., 11:01   |

Négy mérkőzés, egy győzelem mellett három vereség a Veszprém Vármegyei Amatőrválogatott mérlege a Gyirmóton rendezett tornán.

Az MLSZ Győr-Moson-Sporon Vármegyei Igazgatósága rendezte december 02-03.-án a Területi Amatőr Labdarúgó válogatottak Észak Dunántúli Regionális Tornáját.

A résztvevő csapatok: Vas, Zala, Komárom-Esztergom, Veszprém és a rendező Győr.

A torna elsődleges célja az Országos Döntőn való részvétel kiharcolása, amelyet december 09.-10-én rendeznek, ahol eldől, melyik vármegye képviseli Magyarországot az UEFA Régiók Kupáján.

A nagy hidegben lejátszott találkozókon helyt álltak Vármegyénk legjobbjai. Minden mérkőzés végig kiélezett volt, apróságok döntöttek a végén, sajnos nem a mi javunkra. Minden játékost dicséret illet, hiszen nagyon odatették magukat a srácok, ami sajnos csak a negyedik helyre volt elég.