Nem okozott meglepetést a Perutz FC

2023. október. 23., 12:10   |

A Vehir.hu Veszprém Vármegye I. osztályú labdarúgó bajnokság 10. fordulóját rendezték a hétvégén.

A forduló rangadóján nem tudott meglepetést okozni a Pápai Perutz FC. Az Úrkút parázs, kemény mérkőzésen tartotta otthon a három pontot 3-1.

Az úrkúti mérkőzés mellett még öt mérkőzés került lejátszásra a játéknapon, a Magyarpolány megnehezítette a második helyen álló Fűzfő dolgát. A vendégek a hajrájában Kuti tizenegyeséből, majd a 92. percben Méhes góljával állította be a végeredményt 1-3.

A Pét könnyedén nyert 4-0-ra a Várpalota ellen, az Ajka Kristály magabiztos játékot mutatva 6-0-s sikernek örülhetett hazai környezetben Csetény ellen. A Zirc  szoros küzdelemben a 90.percben nyert a Sümeg elleni mérkőzésen 2-1, míg a Tihany 3-2-re verte a Balatonfüredi USC-t a szomszédvári derbin.

Vasárnap két mérkőzés szerepelt a programban. A Balatonalmádi a második félidőben eldöntötte a Devecser elleni találkozót 3-1, a Szentantalfa- Gyulafirátótot mérkőzésen Molnár Balázs két góljával bizonyult jobbnak a vendégeknél 2-0.

Vehir.hu Veszprém Vármegye I. osztályú labdarúgó bajnokság

11. forduló: Október 21., szombat

Klíma-Park Magyarpolány SE–Fűzfői AK 1-3 (1-1) Gólszerzők: Hardi (39.), ill. Auerbach (14.), Kuti (86. – büntetőből), Méhes (92.)

Péti MTE–Várpalotai BSK 4-0 (1-0) Gólszerzők: Horváth B. (16., 47., 74.), Müller (69.)

Úrkút SK–Pápai Perutz FC 3-1 (2-1) Gólszerzők: Varga P. (2.), Sáringer (25.), Zágor (54.), ill. Varga B. (9.)

FC Zirc–Sümeg VSE 2-1 (0-0) Gólszerzők: Kopházi (72.), Somogyi (90.), ill. Párizs (88.)

Ajka Kristály SE–Csetény SE 6-0 (2-0) Gólszerzők: Ujvári (37.), Rohály (43.), Ambrus (59.), Bakó (62., 74.), Simon (87. – öngól)

Tihanyi FC–Balatonfüredi USC 3-2 (2-1) Gólszerzők: Nemes (28., 74.), Henn (69.), ill. Szűcs (26. – öngól), Király (64. – büntetőből)

Október 22., vasárnap

Balatonalmádi SE–Devecser SE 3-1 (1-0) Gólszerzők: Markó (40.), Ács (55.), Horváth B. (78.), ill. Sipos (53. – büntetőből)

Szentantalfa NVSE–Gyulafirátót SE 2-0 (1-0) Gólszerzők: Molnár B. (32., 80.)