Őszi bajnok a Csabrendek

2022. november. 14., 11:02   |

Fotó: vehir.hu (Szalai Csaba)

A CoreComm SI Megye II. osztályú bajnokság utolsó őszi fordulójának rangadóján a lista vezető Csabrendek 3-1-re győzött a második helyen álló Öskü ellen.

Az őszi utolsó fordulóját rendezték a hétvégén a Corecoom SI megyei második vonalában.

A szombati szuperrangadón a második Öskü az első helyen tanyázó Csabrendeket fogadta. A hazaiak már a 7. percben emberhátrányba kerültek, Auerbach Attila utolsó emberként szabálytalankodott amiért a játékvezető piros lappal kiállította. Kulman György a nyolcadik percben szabadrúgásból megszerezte a vezetést a Csabrendeknek. Második félidő elején egy eladott labda után ismét a vendégek örülhettek Preininger révén. Pados a 67. percben szerezte a Csabrendek harmadik találatát amire a hazaiak csak válaszolni tudtak Talián volt eredményes, ezzel ki is alakult a 1-3-a mérkőzés végeredménye. Győzelem tükrében elmondható hogy a Csabrendek telelhet a tabella legfelső fokán.

Meglepetésre a Badacsonytomaj 3-2-re verte a Csetényt, a Kamond pedig a BKSE-Peremarton gárdáját múlt felül ugyanilyen különbséggel. A Herend hazai környezetben maradt alul az Ősivel szemben 0-2.

Vasárnap csapott össze a sereghajtó Külsővat és a harmadik helyen álló Balatonszepezd, a találkozó a tópartiak kiütéses győzelmével ért véget. Kovács Kálmán ötször volt eredményes a vendégeknél, akiknek az utolsó góljukat 45 éves kapusuk, Kasza Viktor szerezte. Az Ugod fél tucat gólt gurított a Nemesszalóknak (6-1), Kocsi Sándor négyszer volt eredményes.

CoreComm SI Megye II. osztályú bajnokság

13. forduló: November 12., szombat

Badacsonytomaji SE–Csetény SE 3-2 (2-1) Gólszerzők: Csík (8.), Ódor (38.), Nagy R. (51. – öngól), ill. Bánfalvi (30.), Juhász (64.)

Gostech PV Öskü FC–Csabrendek FC 1-3 (0-1) Gólszerzők: Talián (76.), ill. Kulman (8.), Preinnger (46.), Pados (67.)

Herendi PSK–Ősi PSK 0-2 (0-1) Gólszerzők: Kiss Á. (34.), Balogh (82.)

Kamond FC–BKSE-Peremarton 3-2 (2-0) Gólszerzők: Németh J. (20.), Tomor (34., 57.), ill. Dufek (50., 83.)

November 13., vasárnap

Külsővat SE–Balatonszepezd ÖKSC 1-11 (1-6) Gólszerzők: Katona (35.), ill. Krómer (4., 17.), Czipp (16.), Kovács K. (33., 40., 43., 66., 75.), Szokolai (71.), Humli (81.), Kasza (91.)

Edeltech Ugod SE–Nemesszalók ESE 6-1 (2-0) Gólszerzők: Kocsis (16., 19., 75., 81.), Sári (70.), Nagy L. (80.), ill. Véber (53.)