Perutz FC nyerte meg a forduló rangadóját

2022. november. 14., 08:41   |

Fotó: Perutz FC facebook oldala

Vehir.hu Megyei bajnokság 13. fordulójának rangadóját a pápai csapat nyerte. A tabella első öt helyen nagyon szoros a küzdelem, fej-fej mellett a csapatok.

Tihany könnyed győzelmet aratott a Magyarpolány SE ellen, a mérkőzést már az első félidőben eldöntötték a hazaiak. Az Úrkút megszenvedett az Ajka Kristály vendégeként, de mindkét félidőben sikerült gólt rúgniuk. Cserna legénység magabiztosan tartotta otthon a három pontot vendég Várpalota ellen, három gólt szereztek a hazaiak. Középmezőny rangadóján a Zirc Biró Attila 62. percben szerzett találatával győzött Szentantalfa NVSE csapata ellen.

Szomszédvári mérkőzésen a Tiac VSE vereséget szenvedett a Sümeg VSE csapatától, a vendégek az első félidei gólerős játékának köszönhetően a nyertek. Fűzfőn könnyed Péti siker.

Vasárnapi játéknap csúcs mérkőzése a Pápai Perutz FC - Balatonfüred UFC találkozója volt, az egész mérkőzésen kiegyenlített játék folyt, de a hazaiak kétszer is be tudták venni Filipáncs Bálint kapuját. A Perutz kapusa Varga Péter kiemelkedő teljesítménye kellett a hazai sikerhez.

Balatonalmádi Petróczi Márton első félidőben szerzett két góljával győzött Gyulafirátót ellen.

Vehir.hu Megye I. osztályú bajnokság

13. forduló: November 12., szombat

Tihanyi FC–Klíma-Park Magyarpolány SE 4-0 (3-0) Gólszerzők: Henn (9.), Nemes (35.), Fehér (43.), Stáhl (47.)

Ajka Kristály SE–Úrkút SK 0-2 (0-0) Gólszerzők: Horváth Á. (68.), Boromisza G. (90.)

Devecser SE–Várpalotai BSK 3-0 (1-0) Gólszerzők: Kiss L. (24.), Korpos (71.), Sáringer (78.)

FC Zirc–Szentantalfa NVSE 1-0 (0-0) Gólszerző: Bíró (62.)

TIAC VSE–Sümeg VSE 0-2 (0-2) Gólszerzők: Ferenczi (12.), Szakonyi (25.)

Fűzfői AK–Péti MTE 0-5 (0-3) Gólszerzők: Tar (15.), Gyurcsek (25.), Rados (36.), Szőke (48.), Tóth Cs. (75.)

November 13, vasárnap

Pápai Perutz FC–Balatonfüredi USC 2-0 (1-0) Gólszerzők: Varga B. (25.), Ruzsás (74.)

Gyulafirátót SE–Balatonalmádi SE 0-2 (0-1) Gólszerzők: Petróczi (14., 45.)