Péti győzelem az Úrkút elleni rangadón!

2023. november. 07., 09:41   |

A VEHIR.HU Veszprém Vármegye I. osztályú labdarúgó bajnokság 13 fordulójának rangadóján a házigazda Pét hátrányból fordítva 2-1-re győzött Úrkút ellen.

A forduló legizgalmasabb mérkőzésének az Úrkút péti vendégjátéka ígérkezett. Az Úrkút szerezte meg a vezetést, amit két gyors péti gól követett a második félidőben a vendégek mindent megetettek a fordításért de egyenlíteni nem sikerült, így a Péti MTE otthon tartotta a három pontot.

A szombati játéknapon a Magyarpolány a negyedik helyen álló Pápát nem tudta megszorítani, magabíztos vendég siker született 0-3. A Zirc 4-0-ra verte a Csetényt, az Ajka 3-2-re a Várpalotát, míg a Tihany kiütéssel nyert a Devecser ellen 7-0.

Vasárnap a Sümeg 5-0-ra kapott ki Balatonfüreden, a Gyulafirátót 4-1-es vereséget szenvedett a harmadik helyen álló Balatonalmádi otthonában. Szintén aznap rendezték a Fűzfő-Szentantalfa összecsapást is, amelyen meglepetésre ötgólos vendég-győzelem született 2-7.

VEHIR.HU Veszprém Vármegye I. osztályú labdarúgó Bajnokság

13. forduló párosításai:

November 4., szombat 14.00

Magyarpolány SE – Pápai Perutz FC 0-3 (0-1) Gólszerzők: Hauser (42., 64., 83.)

Péti MTE – Úrkút SK 2-1 (2-1) Gólszerzők: Gyurcsek (31.), Bóka (35.), ill. Kalapács (22.)

FC Zirc – Csetény SE 4-0 (2-0) Gólszerzők: Kopházi (16.), Danó (22. – öngól), Hornyacsek (56.), Hegyi (81.)

Ajka Kristály – Várpalota 3-2 (0-1) Gólszerzők: Puskás (50.), Ujvári (65.), Grőber (76.), ill. Nagy L. (34., 90.)

Tihany – Devecser 7-0 (5-0) Gólszerzők: Nemes (8., 25.), Dévényi (14.), Kovács (27.), Fehér (29., 79.), Horváth (89.)

November 5., vasárnap 14.00

Balatonfüredi USC – Sümeg 5-0 (2-0) Gólszerzők: Koltai (15., 80.), Nagy D. (35.), Király (60.), Nagy Á. (90.) Balatonalmádi – Gyulafirátót 4-1 (3-1) Gólszerzők: Jánó (9.), Márcsik (31.), Horváth (34.), Gerendai (81.), ill. Bekker (6. – büntetőből) Fűzfő – Szentantalfa 2-7 (0-3) Gólszerzők: Méhes (51.), Füle (81.), ill. Czaun (10.), Molnár (16., 28., 70. – az utolsót büntetőből), Nagy (65.), Szigeti (87.), Szalai (93. – öngól)