Pótolt mérkőzésen győzött a Pápai Perutz FC

2023. február. 20., 09:07   |

A VEHIR.HU Megyei élvonal tavaszi szezonjának vasárnapi nyitómérkőzésén a Pápa könnyed, 4-0-s diadalt aratott a Balatonalmádi otthonában.

Két korábban elhalasztott mérkőzéssel vette volna kezdetét a VEHIR.HU labdarúgó megyei első osztály tavaszi szezonja. A Tapolca kontra Ajka mérkőzés ugyanakkor ismét elmaradt, a hazaiak létszámgondra hivatkozva lemondta a mérkőzést. A Pápa csapata viszont elutazott Balatonalmádiba, ahonnan három ponttal távozott.

Az igazi foci időben lejátszásra kerülő mérkőzésre közel száz néző volt kíváncsi.

Magabiztos lendületes játékkal rukkoltak elő a vendégek, már az első félidőben sikerült két gólos előnyre szert tenniük, Balatonalmádinak csak helyzetig futotta. Második félidő is hasonló volt az elsőhöz a vendégek két góljára nem érkezett válasz, így a Perutzos fiúk magabiztos 4-0-s győzelmet arattak.

VEHIR.HU Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság:

Elhalasztott mérkőzések:

Február 18., szombat, 14.00

TIAC VSE–Ajka Kristály ELMARADT

Február 19., vasárnap 13.00

Balatonalmádi SE–Pápai Perutz FC 0-4 (0-2) Gólszerzők: Nagy (27.), Pető (31.), Horváth T. (55. – büntetőből), Benecz (64. – büntetőből)