Sok gólos meccs Tapolcán

2022. október. 17., 09:11   |

Fotó: vehir.hu Szalai Csaba

A Vehir.hu Megyei első osztályú bajnokságban továbbra is veretlen az Úrkút. A Balatonalmádinak nem sikerült megszorítani a listavezetőt.

Izgalomban nem volt hiány a kilencedik fordulóban:

A félszigetiek hazai pályán magabiztos győzelmet arattak a Szentantalfa ellen. Balatonfüred USC már az első félidőben három gólos előnyt szerzett amin a hazai Ajka Kristály csak kozmetikázni tudott. A Sümeg a második félidőben kerekedett felül ellenfelén. Perutz FC a 90. percben szerzett találattal tartotta otthon a három pontot a devecseriek ellen, Pét pontokat hullajtott Gyulafirátóton. Gólgazdag mérkőzésen nem bírt egymással a Tapolca és a Várpalota. Fűzfő meglepetésre megszerezte első győzelmét Zirc csapata ellen.

Vehir.hu Megye I. osztályú bajnokság:

9. forduló: Október 16., vasárnap

Tihanyi FC–Szentantalfa NVSE 5-1 (3-1) Gólszerzők: Nemes (18.), Sudár (38.), Kovács Á. (63.), Erőss G. (79.), ill. Molnár K. (41.)

Ajka Kristály SE–Balatonfüredi USC 1-3 (0-3) Gólszerzők: Szabó Z. (79. – büntetőből), ill. Nagy D. (23., 37.), Koltai (43.)

Úrkút SK–Balatonalmádi SE 3-0 (3-0) Gólszerzők: Kovács Gábor (19.), Papp (29.), Kovács Gergő (38.)

Magyarpolány SE–Sümeg VSE 2-4 (2-1) Gólszerzők: Hardi (44., 57.), ill. Nimsz (13.), Reicz (61.), Szakonyi (70., 86.)

Pápai Perutz FC–Devecser SE 2-1 (0-0) Gólszerzők: Nagy K. (64.), Szántó (90.), ill. Szabó D. (59.)

Gyulafirátót SE–Péti MTE 1-1 (1-1) Gólszerzők: Vörös (40.), ill. Rados (8.)

TIAC VSE–Várpalotai BSK 4-4 (1-1) Gólszerzők: Orbán (36.), Piros (63.), Csik (65.), Szekér (88.), ill. Csapó (28.), Borbás (51.), Szabó P. (71.), Kaufmann (83.)

Fűzfői AK–FC Zirc 2-1 (0-1) Gólszerzők: Horváth A. (47., 75.), ill. Hegyi (33.)