Véget ért az őszi szezon a megyei élvonalban

2022. december. 05., 11:54   |

Fotó: Perutz FC facebook oldal

Vehir.hu Megye I. osztályú bajnokság őszi záró fordulóban izgalmas mérkőzéseknek lehettünk szemtanúi. Az éllovas Úrkút és a második helyen álló Pápa is simán nyert, a Balatonalmádi kétgólos hátrányból egyenlített Devecserben.

A naptári év utolsó fordulóját rendezték a hétvégén a megyei első osztályban. Tihany egy félidő előnyt adott ellenfelének, még a szünetben még hátrányban volt, végül magabiztosan nyert a Fűzfő ellen a szombati játéknapon. Hazai pályán kiélezett mérkőzésen nyert a Várpalota a Szentantalfa ellen. Rangadónak számított a Zirc-Sümeg mérkőzés ahol a vendégek diadalmaskodtak. A Pét nem tudta otthon tartani a három pontot, a vendég Balatonfüred nagy erőket mozgósított a győzelem érdekében már az első félidőben kettővel vezettek.

Vehir.hu Megye I. osztályú bajnokság

16. forduló: December 03., szombat

Tihanyi FC–Fűzfői AK 4-1 (0-1) Gólszerzők: Fehér D. (53.), Nemes G. (55.), Henn (77.), Nemes Á. (82.), ill. Horváth A. (11.)

FC Zirc–Sümeg VSE 1-2 (0-1) Gólszerzők: Antal (75.), ill. Reicz (3.), Szakonyi (53.)

Devecser SE–Balatonalmádi SE 2-2 (2-0) Gólszerzők: Korpos (12.), Sipos (23.), ill. Horváth B. (54.), Hoffer (69.)

Péti MTE–Balatonfüredi USC 1-2 (0-2) Gólszerzők: Gyurcsek (72.), ill. Radács (12.), Nagy D. (22.)

Várpalotai BSK–Szentantalfa NVSE 2-0 (1-0) Gólszerzők: Szabó P. (26.), Kustán (66.)

December 04., vasárnap

Gyulafirátót SE–Úrkút SK 1-4 (0-2) Gólszerzők: Tímár (80.), ill. Szedlacsek (26.), Zágor (36.), Kovács G. (74.), Márton (88.)

Pápai Perutz FC–Klíma-Park Magyarpolány SE 4-0 (1-0) Gólszerzők: Pető (31.), Nagy K. (56.), Ruzsás (61., 72.)