Vizsgáztak a játékvezetők

2017. július. 15., 17:33   |

Vizsgáztak megyénk játékvezetői

MTD Hungária Megyei III. osztály Közép csoport bajnoka elfogadta a Megyei Jb meghívását, hogy az Alapfokú Játékvezetői tanfolyam gyakorlati vizsgájának keretében, megmérkőzzön a Megyei Játékvezetői válogatottal. A mérkőzést a tanfolyam hallgatói vezették 10 - 10 perces váltásokkal. A Megyei Jb válogatott kerete: Lukács István, Karsai Roland, Jónás Bálint, Nagy József, Molnár István, Pilinger Krisztián, Szalai András, ifj. Takács Gábor, Ákos Dávid, Horváth Patrik, Mitók Patrik, Gecző Attila, Kocsis Attila, Kis-Varga András, Kis-Varga Ákos, Holczbauer Flórián, Vámosi Vanda, Nobik István, Márton Zsolt. Egyúttal szeretnénk megköszönni a Kolontár csapatának és vezetőinek, hogy elvállalták ezt a mérkőzést, ami egyben a "fiatal" játékvezetőink gyakorlati vizsgája is volt. Mind a két csapat végig sportszerűen, egymás testi épségére vigyázva játszott, és végig türelmesek és toleránsak voltak az újonc játékvezetőinkkel szemben. Köszönet érte. Megyei Játékvezető Válogatott - Kolontár: 3 : 4 Az eredmény alakulása:  2: 0.  2 . 1.   3 : 1. (A 75'- ben egyenlített a Kolontári csapat, és a 80'- ben szerezték meg a győztes gólt.) Gólszerzők: Horváth Patrik, Nobik István 2. illetve Orvos Nagy Tamás, Kozma Máté, Homlok Csaba 2.